Реєстр актів

15.01.2020

Аналіз

08.06.2021

Проєкт рішення «Про встановлення ставок єдиного податку та особливостей його справляння на території Мирогощанської сільської ради на 2022 рік»

Додаток до рішення (Єдиний податок І група)

Додаток до рішення (Єдиний податок ІІ група)

08.06.2021

Проєкт рішення «Про земельний податок на 2022 рік»

Додаток до проєкту рішення «Про земельний податок на 2022 рік»

Проєкт рішення «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2022 рік»

Додаток до проєкту рішення «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2022 рік»

8.06.2021

Проєкт рішення «Про податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2022 рік»

Додаток до проєкту рішення «Про податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2022 рік»

Проєкт рішення «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від  земельної ділянки на 2022 рік»

Додаток до проєкту рішення «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку  на нерухоме майно, відмінне  від земельної ділянки на 2022 рік»

08.06.2021

Проєкт рішення «Про затвердження Положення та встановлення ставок транспортного податку на території Мирогощанської сільської ради на 2022 рік»

Додаток до проєкту рішення «Про затвердження Положення та встановлення ставок транспортного податку на території Мирогощанської сільської ради на 2022 рік»

08.06.2021

Проєкт рішення «Про встановлення ставок туристичного збору на території Мирогощанської сільської ради на  2022 рік»

Додаток до проєкту рішення «Про встановлення ставок туристичного збору на території Мирогощанської сільської ради на  2022 рік»

11.08.2021

Проєкт рішення сесії "Про затвердження Правил благоустрою території населених пунктів Мирогощанської сільської ради"

АНАЛІЗ РЕГУЛЯТОРНОГО ВПЛИВУ рішення Мирогощанської сільської ради “Про затвердження Правил благоустрою території населених пунктів Мирогощанської сільської ради”

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЕКТУ РЕГУЛЯТОРНОГО АКТУ «Про затвердження Правил благоустрою території населених пунктів Мирогощанської сільської ради»

Експертний висновок постійної комісії Мирогощанської сільської ради з питань бюджету, фінансів, тендерної політики, та планування соціально-економічного розвитку – проєкту рішення сільської ради «Про затвердження Правил благоустрою території населених пунктів Мирогощанської сільської ради»

17.06.2022

Рішення про затвердження положення- єд.под.

Проек рішення по встановленню єдиного податку

ПОВIДОМЛЕННЯ_про_оприлюднення

Експ.висновок_по_eдиному_податку

дод 2 ЄДИН 2гр

дод 1 ЄДИН 1 гр

Аналiз_впливу_по_єдиному_податку

Аналiз_регуляторного_впливу_

Дод.1 до Рішення- зем.под

Дод.2- земельний податок

експертний_висновок_

Пільги- зем.под.

Повiдомлення_,Оприлюднення_

Проєкт рішення- зем.под.

Проєкт рішення про встан. ставок та пільг- зем.под.

Рішення про встановлення ставок- зем.под.

Проєкт рішення про затверд. положення- зем.под.

Аналiз_регуляторного_впливу_

дод 1 ПОД НА МАЙНО

експертний_висновок_

Пільги- под. на нерух.майно