Методичний центр виконавчого комітету Мирогощанської сільської ради

Дата: 07.11.2017 09:06

Методичний центр виконавчого комітету Мирогощанської сільської ради

Відповідно до плану роботи методичного центру 03 листопада 2017 року на базі Привільненської ЗОШ І-ІІІ ступенів Привільненської сільської ради відбулося засідання методичного об’єднання  вчителів математики закладів освіти Мирогощанської  та Привільненської ОТГ.

Під час заходу учасники мали змогу ознайомитись із виступом та обговорити за круглим столом  питання «Використання наскрізних ліній ключових компетентностей в курсі математики», веб-оглядом «Методологічні засади реалізації   аксіологічного підходу до навчання математики в школі».

З метою  розвитку пізнавального інтересу, власної професійної майстерності учасники МО змогли взяти участь у квесті «Реалізація наскрізних ліній компетентностей в навчанні математики», під час якого показали вміння працювати в команді, сумлінно та відповідально виконувати завдання кожної станції, намагаючись здобути перемогу для своїх команд.

Методичне засідання учителів математики пройшло в атмосфері толерантності, доброзичливості, взаємного інтересу.