Служба у справах дітей

Рішенням № 354 від 02.03.2021 р. 7 сесії  восьмого скликання  Мирогощанської сільської ради створено  Службу у справах дітей виконавчого комітету Мирогощанської сільської ради Дубенського району Рівненської області у статусі юридичної особи публічного права.

Основними завданнями служби є:

1. Реалізація на території об’єднаної громади політики з питань соціального захисту дітей, запобігання дитячій бездоглядності та безпритульності, вчиненню дітьми правопорушень;
  2. Розроблення і здійснення самостійно або разом із відповідними органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами та організаціями усіх форм  власності, громадськими організаціями заходів щодо захисту прав, свобод і законних інтересів дітей;
  3. Координація зусиль органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій усіх форм власності у вирішенні питань соціального захисту дітей та організації роботи із запобігання дитячій бездоглядності та безпритульності;
  4. Ведення державної статистики щодо дітей;
  5. Ведення обліку дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, усиновлених, влаштованих до прийомних сімей, дитячих будинків сімейного типу та соціально-реабілітаційних центрів;
  6. Надання органам виконавчої влади, органам місцевого самоврядування, підприємствам, установам, організаціям всіх форм власності, громадським організаціям, громадянам практичної та методичної допомоги, консультацій з питань соціального захисту дітей, запобігання вчиненню дітьми правопорушень;
  7. Підготовка інформаційно-аналітичних і статистичних матеріалів, організація дослідження стану соціального захисту дітей, запобігання дитячій бездоглядності та безпритульності, вчиненню дітьми правопорушень;
  8. Визначення пріоритетних напрямів поліпшення на території сільської ради становища дітей, їх соціального захисту, сприяння фізичному, духовному та інтелектуальному розвиткові, запобігання дитячій бездоглядності та безпритульності, вчиненню дітьми правопорушень.

Керівництво та контакти

Начальник Служби у справах дітей виконавчого комітету Мирогощанської сільської ради Дубенського району Рівненської області

Котовська Тетяна Анатоліївна

Адреса: вул. Миру, 100, с. Мирогоща Друга, Дубенський район, Рівненська область, 35623 (адміністративне приміщення Мирогощанської сільської ради),

тел. (03656)77566, 095-0408075, ел.пошта: ssd_mirogoscha@ukr.net

Графік роботи:

Понеділок-Четвер: 8.00-17.15 год.

П'ятниця: 8.00-16.00 год.

Вихідні: Субота, неділя

Обідня перева: 13.00-14.00 год.

04 Жовтня, 2022 р., 13:06
Облік дітей, які залишились без батьківського піклування, здійснює служба у справах дітей за місцем ПРОЖИВАННЯ батьків дитини або одного з них, з яким проживала дитина до настання обставин, за яких вона залишилася без піклування батьків, незалежно від місця виявлення дитини, а дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, - служба у справах дітей за місцем ПОХОДЖЕННЯ дитини.
23 Лютого, 2022 р., 12:00
Досить часто власник житлового будинку, квартири, земельної ділянки чи іншого нерухомого майна бажає ще при житті подарувати своїм дітям, онукам, сестрам, племінникам чи іншій особі свою нерухомість.
22 Лютого, 2022 р., 12:13
У цій статті ми розглянемо причини і обставини, за якими неповнолітні потрапляють «у поле зору» правоохоронних органів, але детально розберемо як особливості адміністративної відповідальності неповнолітніх, так і кримінальної.
08 Лютого, 2022 р., 10:44
Для роботи патронатними вихователями шукаємо сім’ї, які готові у своїх домівках доглядати за дітьми, що потребують захисту.
12 Січня, 2022 р., 15:29
У зв’язку з різким похолоданням та прогнозами синоптиків щодо складних погодних умов в Україні, служба у справах дітей звертається до Вас, батьки, з проханням прислухатись до порад медиків, щоб уберегти своїх дітей від переохолодження та обмороження.
14 Грудня, 2021 р., 08:44
Для організації соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, в територіальних громадах із числа суб’єктів утворюється МІЖДИСЦИПЛІНАРНА КОМАНДА (команда фахівців, які є працівниками суб’єктів для захисту прав дітей, що перебувають у складних життєвих обставинах).