Шукаємо сім’ї для роботи патронатними вихователями

Дата: 07.06.2022 10:22

Для роботи патронатними вихователями шукаємо сім’ї, які готові у своїх домівках доглядати за дітьми, що потребують захисту.

Гарантовані: заробітна плата, кошти на виховання дитини, комплексна професійна підтримка.

Якщо Ви маєте досвід виховання власних дітей, проживаєте на власній житловій площі, на території Мирогощанської громади, маєте час і любите працювати з дітьми, пропонуємо нову роботу — сімейний патронат.

Патронатний вихователь – це спеціально підготовлений працівник, який на договірній основі  здійснює догляд, виховання дітей, тимчасово влаштованих у патронатну сім’ю, та несе відповідальність за їх життя та стан здоров’я.

Сім’я патронатного вихователя – це родина, в якій один із її членів, на професійній основі, виконує обов’язки патронатного вихователя.

Патронатними вихователями можуть бути громадяни України:

• віком від 35 до 60 років (для жінки) і від 35 до 65 років (для чоловіка);

• проживають на спільній житловій площі;

• мають позитивний досвід виховання дітей;

• одна (один) з яких не працює;

• пройшли курси спеціальної підготовки;

• відповідають іншим вимогам, визначеним у чинному законодавстві.

ГРОШОВЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПАТРОНАТУ:

Діти віком від народження до 6 років:

січень – червень 2022 р.                    2100 грн. х 2 = 4200 грн.

липень - листопад 2022 р.                 2201 грн. х 2 = 4402 грн.

з грудня 2022 р.                                  2272 грн. х 2 = 4544 грн.

Діти віком від 6 до 18 років:

січень – червень 2022 р.                     2618 грн. х 2 = 5236 грн.

липень – листопад 2022 р.                 2744 грн. х 2 = 5488 грн.

з грудня 2022 р.                                  2833 грн. х 2 = 5666 грн.

Прожитковий мінімум для працездатних осіб складає:

січень – червень 2022 р.                    2481 грн. х 5 = 12405 грн.

липень – листопад 2022 р.                2600 грн. х 5 = 13000 грн.

з грудня  2022 р.                               2648 грн. х 5 = 13240 грн.

Також установлена система надбавок у розмірі 10% за кожну наступну дитину, а також за складність у разі влаштування до сім’ї патронатного вихователя новонародженої дитини, дитини з ВІЛ-інфекцією, дитини з вадами розвитку чи інвалідністю, неповнолітньої вагітної.

Якщо Ви небайдужі до долі дітей, які потрапили у складні життєві обставини й маєте бажання стати патронатним вихователем, запрошуємо Вас для отримання більш детальної інформації  до Служби у справах дітей Мирогощанської сільської ради, за адресою: село Мирогоща Друга, вул. Миру, 100 (І поверх).

Хто може бути патронатним вихователем?

Патронатний вихователь – це особа, яка за участі інших членів сім’ї надає послуги з догляду, виховання та реабілітації дитини у своїй сім’ї.

Помічник патронатного вихователя – його чоловік/дружина чи інший дорослий член його сім’ї.

Патронатним вихователем можуть бути громадяни України  віком від 35 до 60 років (для жінки), та від 35 до 65 років (для чоловіка) які перебувають у зареєстрованому шлюбі та проживають на спільній житловій площі, має досвід виховання дітей, спільно з добровільним помічником.

Які документи треба, щоб стати патронатним вихователем?

• заява;

• копія паспорта свого та кандидата у помічники патронатного вихователя;

• копія трудової книжки (за наявності);

• висновки про стан здоров’я свого та кандидата у помічники патронатного вихователя;

• довідки від нарколога,психіатра та фтизіатра, в т.ч. і для осіб, які проживають разом із кандидатом у патронатні вихователі;

• довідки про відсутність судимості,в т.ч. і у повнолітніх членів сім’ї, які проживають разом з кандидатом у патронатні вихователі;

• документи, що підтверджують право власності або користування житловим приміщенням;

• письмова згода на влаштування дітей до цієї сім’ї усіх повнолітніх членів сім’ї кандидата у патронатні вихователі, які проживають разом з ним, а також діти,за умови досягнення ними віку, коли вони спроможні самостійно висловлювати свою думку.