ПЛІЧ-О-ПЛІЧ. Всеукраїнські шкільні ліги

У Мирогощанській сільській раді стартує загальнонаціональний проєкт «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» під гаслом

«МИ ПЕРЕМОЖЕМО»

Метою проєкту є популяризація видів спорту серед учнів закладів загальної середньої освіти у 2023-2024 навчальному році, залучення максимальної кількості учнів до регулярних занять фізичною культурою та спортом, створення умов для розвитку спорту серед здобувачів освіти, підтримки у ЗЗСО системи фізичного виховання, формування у молоді сталих традицій і мотивації щодо фізичного виховання і спорту як важливого чинника у забезпеченні здорового способу життя, залучення талановитих дітей та підлітків для занять у закладах спеціалізованої позашкільної освіти спортивного профілю та інших закладів фізичної культури та спорту, покращення спортивного іміджу.

В межах даного проєкту заплановано проведення спортивних змагань із п’яти видів спорту, які є найбільш популярними та доступними: баскетбол, волейбол, спортивне орієнтування, футзал та черлідинг.

Змагання проводяться з грудня 2023 по червень 2024 навчального року і складаються з п’яти етапів:

➡ Етап 1 (шкільний) – змагання проводяться в межах окремих закладів загальної середньої освіти з метою виявлення найсильніших учасників та формування команд закладів загальної середньої освіти з виду спорту. Дати проведення: грудень 2023 – січень 2024.

➡ Етап 2 (територіальний) – змагання проводяться серед закладів загальної середньої освіти в межах територіальних громад. Переможці отримують право брати участь у наступному етапі змагань. Дати проведення: лютий – березень 2024.

➡ Етап 3 (районний) – змагання проводяться в межах районів областей між командами закладів загальної середньої освіти. Переможці отримують право брати участь у наступному етапі змагань. Дати проведення: квітень – травень 2024.

➡ Етап 4 (обласний) – змагання проводяться серед команд закладів освіти адміністративної складової територіального устрою України (АР Крим, областей України, м. Києва та Севастополя (далі — Території)). Переможці отримують право брати участь у наступному етапі змагань. Дати проведення: травень 2024.

➡ Етап 5 (всеукраїнський) – фінальна частина змагань. У фінальній частині змагань беруть участь переможці 4 (обласного) етапу та команди, що посіли 1 місця у змаганнях в містах – обласних центрів, які визначають переможця Змагань. Дати проведення: червень 2024.

Учасниками Змагань є учні закладів загальної середньої освіти. Вікова група учасників визначається у окремих регламентах з видів спорту. До участі у змаганнях допускаються учні закладів загальної середньої освіти відповідних територіальних громад, які заповнили необхідні дані через форму реєстрації на змагання з виду спорту на сайті “Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги”

#разомпереможемо, #плічопліч,  #шкільніліги,  #sclua

РЕГЛАМЕНТ про проведення та розвиток "Всеукраїнські змагання "Пліч-о-пліч, Всеукраїнські шкільні ліги з баскетболу" серед учнів закладів загальної середньої освіти Рівненської області у 2023 - 2024 навчальному році під гаслом "РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО"

РЕГЛАМЕНТ про проведення та розвиток "Всеукраїнські змагання "Пліч-о-пліч, Всеукраїнські шкільні ліги з черлідингу" серед учнів закладів загальної середньої освіти Рівненської області у 2023 - 2024 навчальному році під гаслом "РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО"