Плани

П Л А Н

Діяльності Мирогощанської сільської ради

з підготовки проектів регуляторних актів на 2021 рік

Вид проекту регулятор них актів

Назва проекту регуляторних актів

Ціль прийняття регуляторного акта

Строк

Найменування органу та підрозділу. Прізвище, ім’я та по батькові відповідаль ного за розробку регуляторного акта

Примітка (спосіб оприлюднення)

Рішення  сесії сільської ради

«Про затвердження фіксованих ставок єдиного податку для фізичних осіб підприємців, які здійснюють господарську діяльність на 2022 рік»

Максимальне охоплення видів діяльності суб’єктів підприємницької діяльності, що використовують спрощену систему оподаткування.

Необхідність встановлення диференційованих ставок відповідно до чинного законодавства та забезпечення виконання дохідної частини бюджету з метою фінансування необхідних видатків.

Другий квартал 2021року

Сільський голова Чух Н.С.

Головний бухгалтер Корнишук Л.Ф. Голова постійної комісії сільської ради з питань бюджету,  фінансів, тендерної політики та планування соціально-економічного розвитку

Рішення сесії сільської ради

«Про встановлення та затвердження розміру орендної плати за земельні ділянки  комунальної власності на території Мирогощанської сільської ради Дубенського району Рівненської області»

З метою наповнення місцевого бюджету.

Ефективність використання ресурсів територіальної громади сільської ради, забезпечення дотримання вимог чинного законодавства щодо орендних відносин.

Сільський голова Чух Н.С.

Голова постійної комісії з питань регулювання земельних відносин, комунальної власності, будівництва, архітектури, природних ресурсів та екології.

Рішення сесії сільської ради

«Про  встановлення ставок та пільг зі сплати земельного податку на території Мирогощанської сільської ради Дубенського району Рівненської області на 2022 рік»

З метою наповнення місцевого бюджету. Ефективне використання землі на території сільської ради юридичними та фізичними особами.

Рішення

сесії сільської ради

«Про встановлення податку на нерухоме майно, відмінне від земельноїділянки на території Мирогощанської сільської ради Дубенського району Рівненської області на 2022 рік»

Збалансування інтересів територіальної громади та суб’єктів господарювання, приведення ставок податку на нерухоме майно у відповідність до чинного законодавства

Рішення сесії сільської ради

«Про затвердження плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2022 рік»

Ефективне та своєчасне затвердження проектів регулятор них актів

Рішення сесії сільської ради

«Про Методику розрахунку орендної плати за майно Мирогощанської територіальної громади, яке передається в оренду та пропорції її розподілу»

З метою створення єдиного організаційно-економічного механізму розрахунку та справляння плати за оренду комунального майна

Мирогощанської сільської ради

З метою наповнення місцевого бюджету.

І кв. 2021 р

Спеціаліст I категорії-землевпорядник

Якута В.Ф.

Мирогощанської сільської ради
8 Рішення  сесії сільської ради Про затвердження Правил благоустрою території населених пунктів Мирогощанської сільської ради

З метою встановлення порядку та утримання об’єктів благоустрою території населених пунктів Мирогощанської сільської ради,які спрямовані на створення умов, сприятливих для життєдіяльності людини.

II-III кв. 2021 р.

Перший заступник сільського голови Намчук М.М.

Якута Н.М.