Рішення сесії Мирогощанської сільської ради №982 від 02.08.2021 р. "Про внесення змін до рішення № 234 від 26 січня 2021 року "Про затвердження річного плану діяльності Мирогощанської сільської ради та виконавчого комітету з підготовки проектів регул

Дата: 11.08.2021 10:42

МИРОГОЩАНСЬКА  СІЛЬСЬКА  РАДА

ДУБЕНСЬКОГО РАЙОНУ  РІВНЕНСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

(ВОСЬМЕ СКЛИКАННЯ)

(ТРИНАДЦЯТА СЕСІЯ)

РІШЕННЯ

№982                                                                                                                                                    02 серпня 2021 р.

Відповідно до статей 7, 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Мирогощанська сільська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Внести зміни до рішення № 234 від 26 січня 2021 року «Про затвердження річного плану діяльності Мирогощанської сільської ради та виконавчого комітету з підготовки проектів регуляторних актів на 2021 рік», а саме, річний план діяльності Мирогощанської сільської ради та виконавчого комітету з підготовки проектів регуляторних актів на 2021 рік доповнити пунктом 8 згідно додатку.

2. Рішення набуває чинності з дня опублікування на офіційному сайті сільської ради.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника сільського голови Намчука Максима Миколайовича та постійну комісію з питань бюджету, фінансів, тендерної політики та планування соціально-економічного розвитку (Якута Н.М.).

Сільський голова                                                                                                                          Надія ЧУХ

Додаток до рішення

від 02 серпня 2021 року

П Л А Н

Діяльності Мирогощанської сільської ради

з підготовки проектів регуляторних актів на 2021 рік

Вид проекту регулятор них актів

Назва проекту регуляторних актів

Ціль прийняття регуляторного акта

Строк

Найменування органу та підрозділу. Прізвище, ім’я та по батькові відповідаль ного за розробку регуляторного акта

Примітка (спосіб оприлюднення)

8.

Рішення  сесії сільської ради

Про затвердження Правил благоустрою території населених пунктів Мирогощанської сільської ради

З метою встановлення порядку та утримання об’єктів благоустрою території населених пунктів Мирогощанської сільської ради,які спрямовані на створення умов, сприятливих для життєдіяльності людини.

II-III кв. 2021 р.

Перший заступник сільського голови Намчук М.М.

Голова постійної комісії сільської ради з питань бюджету,  фінансів, тендерної політики та планування соціально-економічного розвитку

Якута Н.М.

Веб-сайт