Мирогощанська державна школа мистецтв

Дата: 28.03.2017 10:13

Фото без описуУ день, коли прийшла на землю вічна Шевченкова весна, яка живе під сонцем нашої любові, щорічно за доброю традицією проходить обласний огляд-конкурс шкіл естетичного виховання.

В рамках обласного огляду-конкурсу проходив огляд творчих колективів учнів та викладачів Мирогощанської школи мистецтв.

Оцінювала виступ колективів обласна комісія в складі:

Васєчко Феодосія Феодосійовича, Кімстач Юрія Нікіфоровича, Локшук Ірини Миколаївни, Самохвалової Алли Василівни, Рибака Павла Клавдійовича.

Відповідно до затвердженої програми в огляді взяли участь три вокальних ансамблі: два молодших та один старших класів (керівники Оксана Чуй, Людмила Кіт), зведений дитячий хор школи мистецтв(керівник Людмила Кіт, концертмейстер Ірина Палій), три хореографічних колективи: «Ритми серця» (керівник Людмила Гороховська), «Шанс» (керівник Тетяна Береза), «Драйв» (керівник Микола Маліщук).А також в огляді-конкурсі приймали участь окремі виконавці: солістка-вокалістка Декер Анна учениця першого класу (викладач Оксана Чуй), учениця 5-го класу по фортепіано Конюшек Софія (викладач Оксана Кашперук), бандуристка-учениця 2-го класу Самчук Анастасія (викладач Оксана Городецька), дует баяністів у складі: учня 4-го класу Вадима Гладуна і викладача Сергія Галандюка.

Бандуристка-учениця 2-го класу Самчук Анастасія (викладач Оксана Городецька)

Ансамбль «Дзвіночки» викладач Оксана Чуй

Солістка-вокалістка Декер Анна учениця першого класу (викладач Оксана Чуй)

Виставка образотворчого мистецтва викладач Євгенія Кудіна