ПОСМІШКА – ЦЕ КРИВА, ЯКА ВИПРЯМЛЯЄ ВСЕ

Дата: 05.10.2017 11:38

Під таким гаслом третього жовтня у стінах Мирогощанської ЗОШ проходив І відбірковий етап огляду-конкурсу читців–гумористів «Поліські пересмішники». Учні з сіл нашої громади та сусідньої Привільненської ОТГ стали учасниками цього справжнього свята гумору. Ведучі заходу десятикласники Наконечний Назар та Смолярчук Олена розповіли про цікаву науку гелотологію, яка вивчає вплив сміху на здоров’я людини, переказали легенду про те, як сміх зробив неможливе можливим, порадили присутнім складні життєві ситуації залагоджувати, використовуючи добродушну посмішку. Читці-гумористи, від найменших до найстарших, зуміли показати свої здібності, виявили неабияку акторську майстерність. Слухаючи виконавців, школярі переконувалися, що вади людського характеру і поведінки можна подолати тільки добрим гумором. За результатами конкурсу переможцями стали Горбатюк А. ( ІІ місце, І вікова категорія) Мирогощанська ЗОШ І-ІІІ ст.; Козун К.( ІІІ місце І в. к.) Привільненська ЗОШ–ІІІ ст.; Манелюк О., Накидалюк І. ( І місце, ІІ в. к.) Привільненська ЗОШ І-ІІІ ст.; Смолярчук О. ( ІІ місце, ІІ в. к. ) Мирогощанська ЗОШ; Солтис Ю. (ІІІ місце, ІІ в. к.) Привільненська ЗОШ І-ІІІ ст.. А представляти читців-гумористів на обласному етапі конкурсу буде учень Молодавської ЗОШ І-ІІ ст. Кравчук Роман, який посів І місце у молодшій віковій категорії і отримав найбільше симпатій залу. Та найголовнішим у конкурсі є те, що діти зрозуміли: те, що інколи не вдається вирішити хитрощами, силою, можна вирішити щирим і добрим сміхом. Як настанова прозвучали на закінчення слова ведучих: «СМІЙТЕСЬ – і у вас будуть друзі, хмуртесь – і у вас будуть зморшки». Отож вирішувати вам.