Методичний центр виконавчого комітету Мирогощанської сільської ради

Дата: 12.01.2018 12:49

Освіта – найвеличніше з усіх земних благ, але тільки тоді, коли вона найвищої якості, інакше вона абсолютно даремна.

4 січня на базі Дубенської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 відбувся навчальний семінар вчителів 4 класів Мирогощанської ОТГ і Привільненської ОТГ під керівництвом методиста Островської В.М.

Пілотування Державного стандарту початкової середньої освіти у Дубенській ЗОШ №1 розпочалось у 2017 році. Директор школи Дмітрієва В.М. ознайомила присутніх з історією закладу, практикою реалізації Концепції нової української школи у проекції на початкову освіту .

Візит у творчі лабораторії вчителів пілотних класів Давидюк В.В. і Криштапюк І.Л. дав змогу на практиці зрозуміти особливості навчально-виховного процесу в умовах учасників Всеукраїнського експерименту, познайомитись з інноваційним освітнім середовищем, орієнтровоною структурою похідного документа Стандарту – Модельними навчальними програмами і підходами до моделювання навчальної програми за проектом Державного стандарту початкової освіти. Між учасниками семінару відбувся цікавий, змістовний методичний діалог.