Місяць березень неодмінно пов’язуємо з іменем великого Кобзаря

Дата: 24.03.2017 14:00

Фото без описуМісяць березень неодмінно пов’язуємо з іменем великого Кобзаря. Знову й знову перечитуємо сторінки його геніальних творів, знову й знову шукаємо відповіді на  запитання: чому такою важкою була  життєва доля поета? І щораз, ніби вперше, дивуємося пророчій силі його слів.

В унікальну атмосферу творчості Т. Г. Шевченка поринули учні МиФото без описурогощанської ЗОШ І – ІІІ ст. У рамках проведення Шевченківського тижня, а також як підсумок вивчення творчості поета вони вирішили провести  засідання науково - мистецької студії «Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття…» Організувавшись у групи, школярі разом із учителем української мови та літератури Посільською О. Й. досліджували маловідомі сторінки життя і творчості поета, інсценізували фрагменти художніх творів про Шевченка, готували презентації, декламували поезії.Фото без опису Особливо оригінальними були учнівські проекти, де дев’ятикласники змогли представити цікавий матеріал про перебування Т. Шевченка на Дубенщині, його подорож нашим краєм у складі Археографічної експедиції. Діти створили своєрідну карту подорожі,  де кожен населений пункт нашого краю поставав у поетичних рядках Кобзаря.

Як підсумок, як надія прозвучали з уст школярів Шевченкові слова:Фото без опису

І на оновленій землі

Врага не буде, супостата,

А буде син, і буде мати,

І будуть люди на землі.

Віриться, що неодмінно так і буде.