« День пам’яті»

Дата: 18.04.2018 17:33

Міжнародний день визволення в’язнів фашистських концтаборів— пам’ятна дата, яка відзначається на честь події, яка мала місце 11 квітня 1945 року, коли в’язні концтабору у Бухенвальді почали інтернаціональне повстання проти гітлерівців. Щорічно в цей день Україна разом з усім світом вклоняється людям, які пройшли крізь жахіття фашистських катівень.Біографії цих людей – це справжні уроки мужності для молодого покоління.

З метою вшанування пам’яті жертв нацизму, в’язнів «таборів смерті» та привернення уваги учнівської молоді до однієї з жахливих сторінок історії Другої світової війни, бібліотекарі с. Мирогощапровели інформаційну хвилинку «Пам’яті закатованих у фашистських таборах». У бібліотеці закладу оформлено тематичну книжкову виставку « Немеркнуче світло великого Подвигу».