Навчання педагогів Нової української школи

Дата: 01.10.2018 11:13

26-27 вересня 2018 року,   на базі Мирогощанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, в атмосфері партнерства та розуміння, пройшла настановча сесія курсів підвищення кваліфікації для педагогів  закладів освіти Мирогощанської, Тараканівської, Привільненської, Смизької  ОТГ,  які навчатимуть учнів перших класів у 2019-2020 начальному році.

Учасники навчального тренінгу, під керівництвом тренера-наставника, Козіцької Тетяни Костянтинівни, розглянули головні компоненти Нової української школи, серед яких – дитиноцентризм, компетентнісний підхід та педагогіка партнерства, питання про професійну роль і завдання сучасного вчителя в контексті реалізації нового Державного стандарту початкової загальної освіти.

Настановча сесія стала орієнтиром руху вчителів, розставила акценти для вибору ними стратегії дій у самореалізації та  втіленні пріоритетів Концепції Нової української школи.