Нова українська школа - це школа компетентностей ХХІ століття.
14 листопада 2018 року, відповідно до плану роботи методичного центру, для педагогів 1, 4 класів та вихователів груп продовженого дня закладів освіти Тараканівської, Мирогощанської, Привільненської сільських рад, на базі Тараканівського ліцею відбувся семінар-практикум з теми «Впровадження компетентнісного підходу в практику роботи Нової української школи через скореговану діяльність вчителя,батьків і учнів».
У теоретичному модулі Перета Г.О., вчитель 1 класу Тараканівського ліцею, поділилася з учасниками заходу досвідом впровадження компетентностей у практичній співпраці вчителя, учнів і батьків.
Методист з початкової освіти Островська В.М.,ознайомила присутніх з навчальною програмою «Philosophu for Children»-«Філософія для дітей» (Р4С). Нові методи навчання допоможуть педагогам формувати основи ерудиції в учнів, креативність, творчість, вміння ставити запитання, вступати в дискусію, вести конструктивний діалог.
, У практичні й частині семінару педагоги мали можливість побувати в ролі учнів, моделювали сучасний урок мистецтва, малювали картину відомого французького живописця Клода Моне «Японський місток» пальчиковою технікою.
Медвідь Н.В., вихователь групи продовженого дня Тараканівського ліцею, презентувала серію різноманітних ігор, які вона застосовує у роботі з учнями.
Семінар пройшов у дружній,невимушеній атмосфері.
Нова українська школа - це школа компетентностей ХХІ століття.