Методичний центр виконавчого комітету Мирогощанської сільської ради інформує

Дата: 22.11.2018 14:42

21 листопада на базі Тараканівського ліцею пройшов семінар-практикум для заступників директорів з виховної роботи, педагогів-організаторів закладів загальної середньої освіти Мирогощанської, Тараканівської, Привільненської сільських рад з теми «Національно-патріотичне виховання в розрізі «Нової української школи».

Петрук О.А., педагог-організатор ліцею, у теоретичному блоці семінару ознайомила учасників із новим положенням військово-патріотичної  гри «Сокіл» («Джура»)  та зазначила, що виховання дітей та молоді, які сповідують принципи здорового способу життя, любові до держави, її символів та традицій, є важливою умовою для успішного розвитку країни.

У практичному блоці, педагоги мали змогу позмагатися та пограти в ігри, які є популярними серед куренів учасників гри «Джура».

По завершенню семінару-практикуму присутні взяли з собою в дорогу позитивні емоції, багаж здобутих знань та практичних навичок.