Оголошено програму MEET UP! Німецько-українські зустрічі молоді.

Дата: 13.02.2019 12:00

Якщо ви маєте ідею проекту та хочете втілити її з партнером/-кою з Німеччини, тоді зверніть увагу на ПІТЧИНГ проектів, який пропонує програма «MEET UP! Німецько-українські зустрічі молоді».

Ідеї тандемів німецьких та українських активістів/-ок можуть бути подані з усіх сфер, які цікавлять молодь в Європі та сприяють німецько-українській співпраці.

Переможниці та переможці отримають фінасування проекту від 2.000 до 10.000 €.

ПІТЧИНГ MEET UP! проектів спрямований на активних людей з Німеччини та України, які в тандемі презентуватимуть власну ідею в Берліні.

Дедлайн подачі заявок 15.02.2019, подробиці тут: http://www.stiftung-evz.de/meetup-ua

Метою програми «MEET UP! Німецько-українські зустрічі молоді» є інтенсифікувати відносини з Україною, надати підтримку молодим людям з Німеччини та України, з активною позицією за демократичні цінності та підтримати порозуміння між народами.

Програма підтримує проекти, в яких молодь хоче втілити зміни у власному середовищі. Як молоді люди можуть посилити власну активну участь у суспільних процесах на місцях? Як вони можуть організувати дієві зміни у власних сусідствах та суспільствах?

Основною складовою зустрічей є спільна робота над проектом у сфері  історично-політичної освіти, німецько-українських відносин, прав людини, чи, наприклад, захисту навколишнього середовища. Можуть бути підтримані обміни з медіальною, креативною або музичною складовою, наприклад, театральні проекти, фільми, інтернет-портали, мобільні додатки або мережеві зустрічі. Можливі зустрічі молодих митців, спортсменів чи інших професійних груп.

Більше інформації: www.facebook.com/meetup.evz