День пам’яті воїнів-афганців

Дата: 16.02.2019 17:34

13 лютого 2019  року у загальноосвітні заклади Мирогощанської сільської ради  завітали наші земляки, ветерани-афганці.

Учні та вчителі з великим задоволенням слухали спогади ветеранів про страшну війну, яка для них, тоді ще молодих солдатів затягнулася на 10 років. Молоді люди, які із спокійного життя потрапили в пекло війни, вірили, що виконують свій інтернаціональний обов’язок.

Наших ветеранів 14 лютого в приміщенні Мирогощанської сільської ради привітала сільський голова, Світлана Соборук і вручила їм подарунки. Відбулася тепла і зворушлива зустріч на якій згадали ті жахіття , які пройшли наші афганці. Хвилиною мовчання вшанували пам'ять нашого земляка з села Білоберіжжя, Вячеслава Ковальчука, який загинув у цій війні. Вічна пам’ять герою!

За сприянням народного депутата України, Олександра Дехтярчука 15 лютого були вручені Медалі  за честь, мужність, пам’ять 1979 - 1989 рр.