Методичний центр виконавчого комітету Мирогощанської сільської ради

Дата: 19.02.2019 19:28

«Інтеграція навчання  як засіб формування ключових та  предметних компетентностей школярів», – такою була тема методичного об'єднаднання вчителів зарубіжної  літератури, що відбулося 19лютого 2019 року на базі Тараканівського ліцею Тараканівської сільської ради.

Учасники семінару обговорювали сучасні технології, методи та  прийоми, які забезпечують процес інтеграції викладання зарубіжної літератури в контексті положень «Нової української школи».

У семінарі взяли участь учителі зарубіжної літератури Привільненської, Мирогощанської, Тараканівської ОТГ, завідувач методичного центру виконавчого комітету Мирогощанської сільської ради Козачок Л.В. та методист  із зарубіжної літератури Токар В.І.

Присутні на семінарі одностайно відзначили, що шкільний курс «зарубіжна література – унікальний предмет, який інтегрує в собі світову історію, філософію, художню культуру, прокладає шлях до Європи через пізнання культурних і духовних здобутків європейських та інших країн світу, дає українським учням чіткі уявлення про вічні духовні цінності людства».