Методичний центр виконавчого комітету Мирогощанської сільської ради

Дата: 04.03.2019 18:01

1 березня 2019 року на базі Мирогощанської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся семінар-практикум вчителів інформатики для педагогів закладів освіти Привільненської, Тараканівської та Мирогощанської сільських рад з теми «Практичне застосування знань здобутих на уроці інформатики у повсякденному житті».

В теоретичній частині семінару методист Лінник О.М., націлила колег на підготовку учнів до вибору майбутньої професії, акцентувала увагу на те, що якісні знання здобуті на уроках інформатики, забезпечать успішне майбутнє здобувачам освіти та можуть використовуватись ними   впродовж усього життя.

Вчитель Молодавської ЗОШ І-ІІ ступенів Адамчук І.М. презентувала свій досвід роботи на уроках інформатики в початкових класах. Продемонструвала ряд ігрових технологій, які вона використовує у своїй діяльності.

Одне з найкращих та найпопулярніших інструментів для навчання дітей програмуванню в сучасній школі є програма Scratch. Киричук Н.С., вчитель інформатики Мирогощанської ЗОШ І-ІІІ ступенів провела для учасників методичного заходу майстер-клас та практичну частину.