Вибори в Мирогощанській ОТГ розпочалися

Дата: 31.03.2019 11:11

Всі виборчі дільниці розпочали свою роботу о 8 годині ранку сьогодні, 31 березня, вчасно та без порушень.
Охороняють громадський порядок і безпеку під час проведення чергових виборів президента України поліцейські. Також правоохоронці, військовослужбовці Нацгвардії та члени громадських формувань патрулюють населені пункти громади, повідомляють у Відділі комунікації поліції Рівненської області.
Нагадаємо, працівники ситуаційного центру поліції області здійснюють цілодобовий моніторинг інформації щодо порушень виборчого законодавства, а всі поліцейські області несуть службу у посиленому режимі.
Напередодні та в день голосування з метою попередження можливих провокацій бійці спецпідрозділу Служби безпеки України здійснюють патрулювання вулиць.
Крім того, перевірку виборчих дільниць Рівненської області здійснюють четверо представників організації з безпеки і співробітництва в Європі, які працюють у складі двох груп, а також шість іноземних спостерігачів із Канади, Португалії, Німеччини та Швейцарії.