Методичний центр виконавчого комітету Мирогощанської сільської ради

Дата: 08.04.2019 17:40

08 квітня 2019 року, з метою забезпечення якісної організації навчального процесу в умовах освітньої реформи, на базі Мирогощанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, відбувся навчальний семінар для керівників закладів загальної середньої освіти  Мирогощанської, Тараканівської та Привільненської сільських рад з теми  «Розбудова внутрішньої системи якості освіти в  закладах загальної середньої освіти».

Організатори заходу: Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти, методичний центр виконавчого комітету Мирогощанської сільської ради.

У ході семінару - Люшин Микола Олександрович, завідувач кабінету освітнього адміністрування розкрив низку актуальних питань щодо процесу планування роботи, ведення ділової документації у ЗЗСО.

Тригубець Галина Євгенівна, старший викладач кабінету координації методичної роботи, акцентувала увагу присутніх на внутрішній системі забезпечення якості освіти.

Сподіваємось, що інформація, яку отримали керівники освітніх установ, в подальшому буде використана у практичній роботі.