Методичний центр виконавчого комітету Мирогощанської сільської ради

Дата: 10.04.2019 17:09

09.04.2019 року в Привільненському ДНЗ «Бджілка» відбулося методичне об’єднання для керіників закладів дошкільної освіти Мирогощанської, Привільненської, Тараканівської та Смизької ОТГ з теми «Безпека життєдіяльності в закладі дошкільної освіти».

Цікаве та пізнавальне  заняття «Подорож до музею пожежної безпеки», інсценізацію казки «Козенята та вогонь» з дітками підготовчої групи продемонструвала присутнім вихователь – Копаниця Р.М.

Демчук В.О., головний інспектор Дубенського МРС ГУ ДНСН України в Рівненській області, акцентував увагу учасників заходу на основних правилах протипожежної безпеки: необхідності проведення протипожежних заходів,  забезпечення кожного освітнього закладу спеціальними засобами захисту.

Безух І.В., керівник методичного об’єднання, завідувач Мирогощанського  ДНЗ наголосила  на необхідності ведення відповідної документації щодо безпеки життєдіяльності учасників освітнього процесу, вчасного проведення інструктажів, оформлення наказів, проходження курсової підготовки.

Карпюк М.П. завідувач Молодавським ДНЗ провела з учасниками цікаву вікторину «Вогонь твій друг, вогонь твій ворог».

Програма методичного заходу була насиченою та  змістовною.