День пам'яті жертв депортації кримських татар

Дата: 21.05.2019 17:36

18 травня  вшановують 75-ту річницю депортації кримських татар. До Дня пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу в бібліотеках Мирогощанської централізованої бібліотечної системи проведено цикл тематичних виставок. Облаштовано тематичний куточок «Депортація кримських татар – символ страждань і гноблення корінного народу», де представлено витяги з книг та журналів, які свідчать про офіційну причину виселення татар із Криму, трагедію та біль кримськотатарського народу, розповідають про релігію, ступінь освіти та сторінки з історії Криму та кримських татар.

Відвідувачів зацікавили інформаційні закладки «Історія пам'ятає», «День депортації» та «Трагічна дата в історії кримськотатарського народу».

В бібліотеці с. Листвин відбувся перегляд документального фільму «Хайтарман», показ слайдів політичних репресій. Захід закінчився хвилиною мовчання.