Методичний центр виконавчого комітету Мирогощанської сільської ради

Дата: 29.05.2019 09:28

Методичний центр виконавчого комітету Мирогощанської сільської ради

Підготовка педагогів до роботи в НУШ

27 травня 2019 року на базі Мирогощанської ЗОШ І-ІІІ ступенів пройшов локальний семінар-тренінг «Особливості реалізації галузі «Інформатична» в умовах упроваження Державого стандарту початкової освіти» для учителів закладів загальної середньої освіти Мирогощанської, Тараканівської та Привільненської сільських рад, які здійснюватимуть навчання учнів у 2019-2020 навчальному році.

У роботі семінару взяли участь 16 педагогів, які розглянули практичний аспект впровадження Державного стандарту початкової загальної освіти, проаналізували нові професійні ролі і завдання сучасного вчителя в контексті концепції Нової Української школи та інформаційно-комунікаційну компетентність, як інструмент формування основних компетентностей молодшого школяра, а також особливості типових освітніх програм інформатичної освітньої галузі Державного стандарту початкової освіти.

Під час практичної частини семінару була розглянута реалізація змістових ліній «Я і цифрові пристрої», «Комунікація та співпраця», «Я у світі інформації», «Моя цифрова творчість»  засобами використання візуалізації та проведений тренінг із медіаосвіти