«День села Листвин»

Дата: 21.06.2019 09:01

У день вшанування Християнською церквою Дня Трійці 17 червня 2019 року в селі Листвин, відбулося родинне свято – День села.

Жителі села активно долучилися до підготовки та проведення свята у своєму рідному селі.

Свято розпочалося о 13.00 годині на сільському футбольному полі з розіграшу «Кубка с. Листвин з футболу» між командами                      «Авангард» - с. Листвин; «Контра» - с. Княгинин; футбольної команди          с. Мирогоща. І-е місце здобула команда «Авангард», яка отримала подарунок від сільського голови та грошову винагороду від народного депутата Олександра Дехтярчука.

Село – це криниця нашого родоводу, наш дім, наше коріння і доля. Тут живе наше дитинство, це частина нашого серця. Як приємно прокидатися вранці під спів солов’їв, саме під спів місцевих аматорів та учасників художньої самодіяльності громади, розпочалася друга частина свята. На сцені кумасі, вони з великим задоволення запрошують гостей свята до перегляду концертної програми.

Жителів села зі святом привітала сільський голова  Світлана Соборук та народний депутат Олександр Дехтярчук, які завітали на свято з подарунками. Окрасою свята стала виставка вишитих рушників, фотовиставка «Подорож у минуле і сучасне», яка привернула до себе  велику кількість відвідувачів. Смачний Листвинський борщ з пампушками, яким пригощала  господиня  – Світлани Намчук , а відома у селі коровайниця Галина Йосак -  спекла з нагоди свята села смачний коровай, який розділили серед присутніх.