Зустріч з письменниками рідного краю Любов та Миколою Пшеничними!

Дата: 01.08.2019 11:21

В бібліотеці КЗ «Публічно-шкільна бібліотека» с. Липа 29 липня 2019 року відбулася зустріч з письменниками рідного краю - Любов’ю та Миколою Пшеничними.

Святково оформлена зала соняхами та українськими рушниками, стала окрасою для книжкової виставки творів Пшеничних. На свято завітали  Тарасюк П.В.(художник-аматор з м.Львова), Яцюк Н.М.(жителька села Липа, автор багатьох публікацій), Чуй Т.В. (завідуюча КЗ «Публічно-шкільна бібліотека» с. Мирогоща), Левченко Б.Р. (житель с. Листвин, автор пісень, художник-аматор), Кудін В.С.(керівник ВП ГО «Об’єднання добровольців» Дубенського району), Еріка Костюк (доброволець), яка під час бойових дій на сході України втратила найдорожче – маленьку донечку.

Шанувальники творчості поетів передавали любов до слова, рідної мови, народу, результатів праці людей слова та пера. Твір Любові Пшеничної «Біла троянда» декламувала Людмила Парейко, а учасники художнього гуртка клубу с.Листвин читаючи твори Пшеничних, передали біль сьогодення. Учні філії Мирогощанської ЗОШ I-III ст. в  селі Липа читали поетичні та прозові твори. Присутні мали змогу разом з гуртом «Горлиця»,  с. Мирогоща поспівати авторські пісні Л. Пшеничної. Дуже приємно, що Любов Антонівна написала пісню про Липу, яку виконав вокальний дует у складі Лілії Левченко та Наталії Гандзюк. Жіночий вокальний ансамбль «Липівчанки» клубу с. Липа та вокальний дует «Надія» клубу с.Костянець привітали Миколу Пшеничного, який нещодавно відсвяткував свій ювілей.

Творчість поета полягає у тому, щоб знайти новий, неповторний, ніким ще не випробуваний спосіб поєднання слів, який може вразити читача, залишити у ній слід. Цей слід для майбутніх наших поколінь залишать Любов та Микола Пшеничні.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)