Громада мрії!

Дата: 13.08.2019 10:08

Громада мрії!

Рівненський Центр розвитку місцевого самоврядування  та Рівненська обласна організація «Українська Асоціація маркетингу» оголошують конкурс відеофільмів «Громада мрії».

Конкурс відбуватиметься у рамках Рівненського міжнародного кінофестивалю «Місто Мрії» і проходитиме 24-25 вересня 2019 року.

До конкурсу допускаються фільми довільного формату, тривалістю до 25 хв, які розповідають про життя громад (промо-ролики, фільми з заходів тощо). Заповнені анкети, посилання на записи у файлообмінниках  чи записи на файлоносіях, мають бути надані організаторам не пізніше 15 вересня ц. р.

Перегляд допущених до конкурсу відеофільмів відбудеться напередодні відкриття фестивалю. Авторитетне журі, в яке увійдуть відомі кіномитці, режисери та журналісти, визначить кращі роботи, які будуть нагороджені спеціальними призами.

На конкурсний перегляд та відкриття кінофестивалю також запрошуються представники громад.  За бажанням вони можуть брати участь у всіх заходах фестивалю «Місто мрії».Нагородження переможців відбудеться на відкритті кінофестивалю «Місто мрії».

Проживання та харчування у Рівному представників громад, які візьмуть участь у роботі кінофестивалю, забезпечує ЦРМС.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)