Тренінг для працівників Центру надання адміністративних послуг Мирогощанської сільської ради

Дата: 10.10.2019 13:59

Протягом 7-9 жовтня 2019 року в рамках проекту «U-LEAD з Європою: програма для України з розширення права і можливості на місцевому рівні, підзвітності та розвитку» відбувся тренінг для майбутніх працівників Центру надання адміністративних послуг Мирогощанської сільської ради.

Триденне навчання передбачало розгляд повноважень органів місцевого самоврядування у наданні адміністративних послуг, типових проблем, належної організації надання адміністративних послуг, порядку надання, насамперед базових, адміністративних послуг, параметрів якості надання послуг, роботі персоналу із клієнтами.

В ході активного діалогу, модератором заходу, начальником сектору реєстрації місця проживання/паспортних послуг Рівненського ЦНАПу  Іриною Кознюк, було висвітлено не лише ряд теоретичних питань, які стосуються впровадження відкритого простору для обслуговування населення громади, а і розглянуто багато практичних ситуацій.