До уваги осіб з інвалідністю!

Дата: 22.10.2019 17:20

Управління праці та соціального захисту населення Дубенської райдержадміністрації у 2019 році проводить направлення :

- інвалідів І-ІІІ груп, здатних до самообслуговування в КЗ «Рівненський обласний центр комплексної реабілітації інвалідів».

Комплексна реабілітація інвалідів включає в себе комплекс медичних, педагогічних, психологічних, технічних та професійних заходів, спрямованих на відновлення порушення функцій організму, подолання фізичних та інтелектуальних вад, набуття знань, умінь та навичок, які б дали змогу інваліду інтегруватися у суспільство.

В Центрі створено умови безперешкодного доступу для інвалідів: пандуси, ліфти, підйомники, туалети і душові кімнати обладнані стаціонарними підтримуючими засобами.

Центр має сучасну навчально-методичну та матеріально-технічну бази і забезпечує реабілітацію інвалідів І-ІІІ груп різних нозологій.

Термін комплексної реабілітації інвалідів складає 30 днів.

-  дітей-інвалідів для проходження курсу реабілітації в комунальному закладі «Вараський міський центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів».

До центру зараховуються діти віком від 2 до 18 років з фізичними та (або) розумовими вадами розвитку, які отримали статус інваліда. В центрі надають комплексну соціальну, психолого-педагогічну реабілітацію, професійну орієнтацію та медичний супровід дітей з інвалідністю.

Направлення на реабілітацію осіб з інвалідністю відбувається за місцем їх проживання.

Проживання, харчування, заходи з соціальної реабілітації та медичного супроводу в Центрі надаються БЕЗКОШТОВНО.

За детальнішою інформацією звертатися в управління праці та соціального захисту населення Дубенської райдержадміністрації за адресою: м. Дубно, вул. Cкарбова, 10

та за телефоном (03656) 4-19-54