Участь у Всеукраїнському фестивалі творчості осіб з обмеженими фізичними можливостями «Барви життя»
Дата: 25.10.2019 13:31
Кількість переглядів: 683
24 жовтня 2019 року в залі Рівненського регіонального центру з фізичної культури і спорту інвалідів "Інваспорт" відбувся Всеукраїнський фестиваль творчості осіб з обмеженими фізичними можливостями «Барви життя».
Одними з основних завдань фестивалю є залучення людей з обмеженими фізичними можливостями до занять з різних видів художньої творчості, літературного, музичного та театрального мистецтв, виявлення нових талантів, удосконалення професійної майстерності інвалідів у різних видах мистецтва, всебічне вивчення проблем творчої діяльності інвалідів, розширення творчих зв'язків людей з обмеженими фізичними можливостями з різних регіонів.
Мирогощанську громаду представляло двоє талантів. У номінації «Вокал» виступала Любов Процюк, а власну поезію презентував Віталій Миронюк.
Зокрема, це уже не вперше Віталій ділиться з громадськістю своїми авторськими творами, які наповнені радістю і тривогою, світлим та зболеним – усім тим, чим наповнюється наше життя. Цьогоріч у Рівненському державному гуманітарному університеті була видана його збірка з 21 вірша «Первоцвіт» у яку увійшла поезія особливого періоду життя автора.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04385304/b7bf833f37a3f2e0913ffeee4e96b40b.jpg)