Гостинна Дермань

Дата: 31.10.2019 09:11

"Цариця волинських сіл"... Саме так називав Дермань Гомер ХХ століття - Улас Самчук. Саме ця благословенна Богом земля зі своєю героїчною історією, неймовірними краєвидами, гостинними людьми зустрічала сьогодні учасників педагогічного мосту - учителів-філологів Привільненської, Мирогощанської й Тараканівської ОТГ.

Учні й учителі Дерманського НВК "ЗОШ І - ІІІ ст. - ДНЗ" ознайомили гостей з історією Дерманщини, провели захоплюючу екскурсію музеями Уласа Самчука, Бориса Тена та історії дерманських шкіл. Колеги Дерманського НВК ділились досвідом роботи з теми "Формування культурної компетентності особистості засобами музейної педагогіки в контексті Нової української школи". Берегиня закладу - Шепельчук Оксана Андріївна є духовним наставником, ідейним натхненником усіх починань. Кожен куточок школи дихає історією рідного краю, а родинне тепло струменить від ніжних посмішок колег - педагогів.

Є велика надія, що той педагогічний міст, який вибудували спільно, ще довго поєднуватиме Дубенщину та Дерманщину.