Вітаємо переможців ІІ (районного) етапу ХХ Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика

Дата: 04.11.2019 10:58

01 листопада 2019 року з метою утвердження статусу української мови як державної, піднесення її престижу, виховання у молодого покоління українців поваги до мови свого народу проведено ІІ (районний) етап  ХХ Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика на базі Мирогощанської ЗОШ І-ІІІ ступенів Мирогощанської сільської ради.

У Конкурсі взяли участь 122 учнів 3-11 класів із 36 закладів загальної середньої освіти Дубенщини.

За рішенням журі, учні освітніх установ Мирогощанської сільської ради показали наступні результати:

І місце

Яцюк Анастасія, учениця 7 класу Княгининської ЗОШ І-ІІІ ступенів Мирогощанської сільської ради.

Музика Вікторія, учениця 11 класу Мирогощанської ЗОШ І-ІІІ ступенів Мирогощанської сільської ради.

ІІІ місце

Рогаль Анна, учениця 8 класу Мирогощанської ЗОШ І-ІІІ ступенів Мирогощанської сільської ради.

Кисіль Ольга, учениця 9 класу Мирогощанської ЗОШ І-ІІІ ступенів Мирогощанської сільської ради.

Крищук Каріна, учениця 10 класу Мирогощанської ЗОШ І-ІІІ ступенів Мирогощанської сільської ради.