Методичний центр виконавчого комітету Мирогощанської сільської ради інформує

Дата: 04.12.2019 09:22

29 листопада в Іваннівській ЗОШ І-ІІ ступенів відбулося засідання обласного базового закладу освіти з теми «Освіта на основі життєвих навичок у загальноосвітній школі».

Учасниками стали члени методичного об'єднання вчителів природничого циклу закладів освіти Мирогощанської, Тараканівської та Привільненської  сільських рад. Провідною темою заходу був сучасний урок у контексті компетентнісної освіти.

Методист РОІППО Шагієва Р.Р. провела з учасниками тренінг «Ключові уміння ХХІ століття. Якісне учіння». Даний  курс був розроблений для закладів освіти  педагогами Великобританії. В межах проєкту курс переклали та адаптували до української системи освіти. У ході тренінгу учасники визначили переваги глибинного учіння та навчання, опрацювали таксономію Блума, проаналізували різноманітні техніки запитування та їх застосування у відповідності до вищого та нижчого порядку мисленнєвої діяльності, розглянули проблеми, що виникають у вчителів із запитаннями та запитуванням, порівняли підручники різних авторів з точки зору різних рівнів мисленнєвої діяльності учнів.

В рамках проведеного заходу  педагоги навчалися створювати умови для розвитку критичного мислення, співпраці, цифрової грамотності та здатності вирішувати проблеми.