Методичний центр виконавчого комітету Мирогощанської сільської ради інформує

Дата: 31.01.2020 15:32

29 січня 2020 року на базі Рачинської гімназії відбувся семінар-практикум для вчителів мистецької освітньої галузі закладів загальної середньої освіти Мирогощанської, Тараканівської та Привільненської сільських рад з теми «Формування предметних компетентностей на уроках художньо - естетичного циклу».

У теоретичному блоці, Калаур  Н.В. та Подворна О.А., педагоги мистецької освітньої галузі Рачинської гімназії, презентували матеріал, що розкриває суть успішного формування в учнів предметних компетентностей.

У практичному блоці методичного заходу педагоги ділились досвідом, пропонували цікаві форми, прийоми і методи  які вони використовують під час уроків для  створення захоплюючої емоційно піднесеної атмосфери, надихають учнів на творчість, креативність, розвивають почуття прекрасного. Вчитель образотворчого мистецтва Подворна О.А. провела майстер-клас з учасниками семінару-практикуму «Малюнок вугільним пилом». Присутні педагоги відмітили вдалий вибір теми, насичену робочу програму проведеного заходу.