Історична година пам’яті «Час і досі не загоїв рану – цей одвічний біль Афганістану»

Дата: 13.02.2020 17:40

15 лютого – день вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Афганістан залишив невиліковну рану в душах та серцях тих, хто пройшов вогненними гірськими стежками, хто втратив друзів, синів чи батька.

До цієї дати Тетяна Чуй, завідувач КЗ «Публічно-шкільна бібліотека»  с. Мирогоща організувала та провела історичну годину пам’яті «Час і досі не загоїв рану – цей одвічний біль Афганістану».

Під час заходу присутні ознайомилися з масштабами складних і неодноразових подій в Афганістані при перегляді документального фільму «Чорний тюльпан». В бібліотеці організовано виставку-інсталяцію  «Афганістан – осколки пам’яті».

Хвилиною мовчання вшанували пам'ять тих, хто поліг в Афганських ущелинах, схиливши голови у скорботі.

Згадаймо бої. Згадаймо загиблих.

В журбі за синочками, що смерть там знайшли…

Геройські загинули! У вічність пішли!