Подаруй бібліотеці книгу

Дата: 18.02.2020 10:14

Акція «Подаруй бібліотеці книгу» - це постійна доброчинна акція, яка проводиться з метою поповнення книжкових фондів, покращення комплектування довідковою та художньою літературою.

З давніх-давен скарбницею духовного багатства, що поєднує минуле, сучасне і майбутнє, є книга. Вона здатна змінити життя, бути кращим другом і наставником. Тож недарма в народі кажуть, що людина перестає мислити, коли перестає читати.

В кожного з нас вдома є книги, які ми вже прочитали і можемо поділитись ними з іншими людьми.

Приємною несподіванкою став подарунок від сім’ї  Інни та Дениса Іващуків, жителів села Липа. Вони подарували в бібліотеку КЗ «Публічно-шкільна бібліотека» с. Липа  більшу частину своєї бібліотеки, а це – 135 книг, за що їм особлива подяка. До акції долучились діти та молодь села –  Дмитро та Ольга  Гандзюки, Вікторія Савицька, Микола Дмитрук та Юлія Міль.

Робимо добро – і на душі стає тепло і приємно.