Інформація про вивіз сміття

Дата: 12.03.2020 09:35

Комунальне підприємство «Мирогощанське» надає платні послуги для населення з вивезення нешкідливих твердих побутових відходів (ТПВ) на сміттєзвалище та проводить впорядкування та утримання сміттєзвалища.

Адміністрація КП «Мирогощанське» просить Вас заключити угоду на вивезення ТПВ з Вашого домогосподарства і провести оплату послуги, вартість послуги з 1 березня 2020 року становить 14 грн в місяць з однієї особи, але не більше 56 грн в місяць з одного домогосподарства.

Власникам домогосподарств, які заключили угоду до 1 березня 2020 року, згідно пункту 4.7 договору оплата послуги змінюється з 10,22 грн до 14 гри за місяць з однієї особи, перезаключения договору необов’язкове.

У разі порушення норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів (самовільного вивезення Вами сміття на несанкціоновані смітники та сміттєзвалище) буде накладено адміністративне стягнення у вигляді штрафу в розмірі від двадцяти до восьмидесяти неоподаткованих мінімумів доходів (340 грн. до 1360 грн.), згідно адміністративного кодексу України (ст.152).

АДМІНІСТРАЦІЯ КП «Мирогощанське»

Мирогощанської сільської ради.