Шановні жителі Мирогощанської сільської ради!

Дата: 26.03.2020 12:52

На даний час вразливою категорією населення нашої громади, яка потребує сторонньої допомоги, є особи похилого віку та особи з інвалідністю, які не перебувають на обслуговуванні органів соціального захисту населення (територіальних центрів, будинків-інтернатів, центрів з надання соціальних послуг тощо).

В період карантину, у зв’язку із коронавірусною інфекцією COVID-19, питання забезпечення таких осіб необхідними засобами життєдіяльності (продуктами харчування, медикаментами, засобами гігієни) залишається проблемним.

Тому для вирішення питання забезпечення життєдіяльності вразливих категорій, які не перебувають на обслуговуванні в органах системи соціального захисту населення, в тому числі доставки їм продуктових пакетів просимо відгукнутися усіх небайдужих жителів Мирогощанської сільської ради.

Інформацію про варіанти можливої допомоги просимо надавати за телефонами: 099-1156577, 098-1789049