Інститут інноваційної освіти Київського національного університету будівництва і архітектури запрошує до співпраці у галузі освіти.

Дата: 01.04.2020 16:10

Інститут інноваційної освіти Київського національного університету будівництва і архітектури запрошує Вас до співпраці у галузі освіти.

Особи, які зайняті у будівельній галузі можуть здобути освітній рівень бакалавра або магістра, отримати другу вищу освіту. Навчання здійснюється відповідно до Болонського процесу та за європейськими стандартами.

В навчальні плани 2020 року за всіма спеціальностями ІІНО КНУБА включені актуальні дисципліни: БІМ-технології, єврокоди та євростандарти.

Впровадження єврокодів та інших міжнародних стандартів необхідне, перед усе, для підтримання національного виробника у конкурентоспроможному стані і подолання наявного відставання у багатьох підгалузях, що дасть змогу орієнтуватися на національні кадри при виконанні будівельних, проектувальних та інших робіт, застосовувати конкурентоспроможні будівельні матеріали та компоненти національного виробництва.

В Інституті діють курси підвищення кваліфікації, після закінчення яких слухачі отримують свідоцтво та сертифікат :

- з питань проектування будівельних конструкцій за Єврокодами; інженерів-геодезистів та інженерів-землевпорядників;

-    з експертної оцінки землі;

-    обстеження, оцінювання технічного стану будівельних конструкцій;

-    кошторис у будівництві;

-    основи технічного регулювання у будівництві;

-    новітні технології у водопостачанні та водовідведенні та інш.

Унікальна можливість пройти навчання за спеціальною програмою сертифікації інженера-консультанта FIDIC.

Інститут надає можливість пройти навчання та курси дистанційно.