До уваги жителів Мирогощанської ОТГ! Сплатіть земельний податок!

Дата: 30.04.2020 10:37

Станом на 30.04.2020 р. Дубенська ОДПІ надала інформацію про сплату земельну податку фізичними особами на 2020 рік.

Для отримання квитанцій просимо звертатися з 15 травня 2020 року у відділ «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Мирогощанської сільської  ради або приміщення сільської ради у с. Княгинин.

При собі мати паспорт, ідентифікаційний код, пенсійне посвідчення (за наявності), правоустановчі документи на усі земельні ділянки (за наявності).

Контактні телефони:

066-8523017 (по території населених пунктів с.Мирогоща Перша, с.Мирогоща Друга, с.Липа, с.Костянець, с.Мокре)

098-0010796 (по території населених пунктів с. Княгинин, с. Боцянівка, с. Заруддя, с. Білоберіжжя, с. Листвин, с. Нараїв, с.Острів, с. Травневе, с. Молодіжне)