До уваги жителів громади, у сім’ях яких проживають новонароджені та малолітні діти!

Дата: 05.06.2020 11:54

3 метою профілактики водно-нітратної метгемоглобінемії у дітей, Дубенський міськрайонний відділ ДУ „Рівненський обласний лабораторний центр МОЗ України”  рекомендує провести лабораторні дослідження питної води на вміст нітратів у мешканців даних осель громади, які використовують воду для питних потреб із джерел децентралізованого водопостачання (колодязь,трубчаста криниця тощо).

Для проведення досліджень пропонуємо звернутись в Дубенський міськрайонний відділ ДУ „Рівненський ОЛЦ МОЗ України” за адресою: м. Дубно, вул. Кн.Острозького, 25, телефон: 4-28-81.

Доброякісна питна вода - запорука здоров’я Ваших дітей.