Про розроблення генерального плану села Молодіжне!

Дата: 24.09.2020 08:32

Мирогощанська  сільська рада Дубенського району Рівненської області повідомляє про початок процедури слухання містобудівної документації «Розроблення  генерального плану з планом зонування території населеного пункту села Молодіжне Дубенського району Рівненської області» на підставі рішення сесії Мирогощанської сільської ради №2149 від 08.10.2019 року.

Розробником містобудівної документації є ПП «Землебудпроект». 33018 м. Рівне вул. Курчатова, 16б.

Ознайомитись з графічними матеріалами та подати свої зауваження та пропозиції можна на протязі 30 днів з дня виходу оголошення.

Громадські обговорення проходитимуть у приміщенні Мирогощанської сільської ради що знаходиться за адресою: Рівненська область Дубенський район село Мирогоща Друга вул. миру буд.100.

(Фото ілюстративне)