До Дня працівників сільського господарства!

Дата: 15.11.2020 10:44

Шановні аграрії!

Прийміть щирі вітання з нагоди вашого професійного свята — Дня працівників сільського господарства. Це свято людей праці, для яких безмежна шана до рідної землі визначила не тільки професію, але й людську долю. Наші невтомні сільські трударі щоденною кропіткою працею роблять вагомий внесок у зміцнення та покращення добробуту жителів громади.

Дозвольте від щирого серця подякувати вам за те, що ви зберігаєте та примножуєте  традиції українського села, за самовіддану працю, щедрість душі, теплоту сердець, любов до свого рідного краю, до своєї землі.

Від всієї душі бажаємо вам мирного неба над головою, хай і надалі рясно колосяться щедрими врожаями ваші ниви, втілюються в життя ваші плани, задуми та сподівання на радість вам і вашим рідним. Хай обходять вас природні стихії, а ваші родини живуть у затишку, щасті, благополуччі! Зі святом!

Сільський голова Надія Чух та депутатський корпус Мирогощанської сільської ради.