Увага! Конкурс! «Спортивні рекорди. Гімнастичний»

Дата: 18.11.2020 15:43

Карантин - не завада для занять спортом! Це постійно підтверджують учасники конкурсу «Спортивні рекорди», що проводить комунальний заклад «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради за підтримки Відділення НОК України в Рівненській області.

Цього тижня запрошуємо усіх бажаючих спробувати свої можливості  у конкурсі «Спортивні рекорди. Гімнастичний.»

Конкурс відбудеться з 20 по 23 листопада 2020 року на території Рівненської області. Правила досить прості.

Для участі необхідно:

- вподобати  сторінку Спорт для всіх Рівненщини у соціальній мережі «Фейсбук»;

- поширити цей анонс на своїй сторінці у соціальній мережі «Фейсбук» з позначкою «Публічно»;

- з 20 до 23 листопада відзняти 30-ти секундне відео з обертанням гімнастичного обруча на талії та розмістити його у події «Спортивні рекорди. Гімнастичний» https://www.facebook.com/events/834379393995679/?active_tab=discussion зазначивши прізвище виконавця рекорду та населений пункт.

Від одного учасника приймається лише одне відео?! Підсумки будуть висвітлені до 15 години 23 листопада 2020 року.

Всі вимоги та деталі у Положенні за посиланням: https://sportforall.rv.ua/?page=3&article=2247

ДОЛУЧАЙТЕСЬ, НЕ ЗВОЛІКАЙТЕ!!!  Призи вже чекають на вас !!!