До Міжнародного дня людей з інвалідністю

Дата: 03.12.2020 09:00

Щороку 3 грудня відзначається Міжнародний день інвалідів. Цей день покликаний більш пильно звернути увагу на тих, хто живе поруч, і простягти руку тому, хто потребує допомоги. На їхню долю випали нелегкі випробування, однак вони, долаючи труднощі, проявляють виняткову силу духу і непохитну віру в життя.

На території Мирогощанської ОТГ проживає 167 осіб  з інвалідністю, з яких 26 дітей – інвалідів до 18 років.

Своїми успіхами в культурі, спорті, науці, громадському житті громади діти, молоді особи та люди старшого віку з фізичними обмеженнями доводять, що завдяки силі духу і цілеспрямованості можна досягти таких висот, які здоровій людині не завжди під силу.

Від щирого серця бажаємо вам, міцного здоров’я, добра, благополуччя, сили духу, витримки, віри у завтрашній день, миру, наснаги до життя. Хай негаразди обходять ваші родини, а життєвий шлях буде завжди благословенним!