Ринок праці Дубенщини у січні – листопаді 2020 року

Дата: 11.12.2020 11:58

У Дубенській міськрайонній філії Рівненського обласного центру зайнятості упродовж січня - листопада 2020 року перебувало в пошуках роботи  2120 безробітних. Серед безробітних 52,3% складають безробітні з Дубенського району та 47,7% з м.Дубно.

Упродовж січня - листопада 2020 року 378 роботодавців подали 1788 вакансій. З заявлених вакансій укомплектовано на 73,0% для 334 працедавців.  Серед галузей найбільш працевлаштування відбулось у переробну промисловість – 24,6%,  торгівлю – 15,8% та освіту – 14,4%.

За сприянням служби зайнятості працевлаштовано 633 безробітних, з них 366 осіб з Дубенського району та 267 осіб з міста Дубно. Із загальної чисельності працевлаштованих 25 осіб (16 осіб з міста та 9 осіб з сільської місцевості) працевлаштовані на умовах компенсації фактичних витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування.

У січні - листопаді  2020 року до робіт тимчасового характеру залучено 72 безробітних, із них 45 осіб з міста та 27 осіб з сільської місцевості. У громадських роботах взяли участь 17 осіб (14 осіб з району та 3 особи з міста).

Профорієнтаційні послуги отримали у  січні - листопаді 2020 року майже 1,3 тисяч безробітних, з них 50,4 % жителі Дубенського району та  49,6 % жителі міста. 2,2 тисяч профорієнтаційних послуг надані різним категоріям безробтних у формі індивідуальних консультацій, шляхом залучення до навчальних семінарів та тренінгів, а також у період надзвичайної ситуації (карантину) у режимі онлайн.

У  січні - листопаді 2020 року за сприянням служби зайнятості проходили професійне навчання 456 безробітних, з них 296 осіб з сільської місцевості та 160 осіб з міста. Закінчили професійне навчання 429 осіб, з них  395 осіб працевлаштовані та зняті з обліку.

Станом на 1.12.2020 року перебувало на обліку 667 безробітних, одержували допомогу по безробіттю 622 особи. Рівень зареєстрованого безробіття склав: по Дубенському району – 2,66 % та м.Дубно – 2,75 %  у відношенні до працездатного населення у працездатному віці.

Дубенська міськрайонна філія

Рівненського обласного  центру зайнятості