БЛАГОДІЙНА АКЦІЯ «ЩО ПРИНІС НАМ СВЯТИЙ МИКОЛАЙ»

Дата: 19.12.2020 08:46

19 грудня українці відзначають одне з найулюбленіших дитячих свят року – День святого Миколая. У цей день варто забути про всі невдачі й неприємності та згадати про те, що дива трапляються всюди і постійно.

Напередодні, поліцейськими офіцерами громади спільно з інспектором – фахівцем із соціальної роботи Мирогощанської сільської ради за підтримки місцевих приватних підприємців проведено благодійну акцію «Що приніс нам святий Миколай». Мета акції – допомогти кожному наслідувати гарний приклад діянь Чудотворця та принести свято, радість, віру в чудеса з подарунками та вітаннями від святого Миколая у сім’ї, де проживають діти, що потребують особливої уваги . На території нашої громади проживає 26 сімей, в яких виховуються діти з інвалідністю. Радісні і привітні посмішки від несподіваної зустрічі зі святим Миколаєм зустрічали гостей у кожній домівці.