Конкурс "Спортивні рекорди. Скакалка"

Дата: 06.01.2021 11:00

Стрибки через скакалку – проста вправа, доступна кожному в будь-якому місці і в будь-який час. Це один з кращих, якщо не найкращий, метод підвищення рівня фізичної підготовки, що майже не має обмежень. 10 хвилин занять з скакалкою надають серцево-судинній системі такий ефект, який прирівнюється подоланню 3 км на велосипеді протягом 6 хвилин, або 12 хвилинам плавання, чи бігу на 2 км. Стрибки зі скакалкою розвивають витривалість, зміцнюють серцево-судинну і дихальну системи, м'язи ніг  та допомагають позбавитися від зайвої ваги. Що стосується спалювання калорій, а це в період новорічних свят особливо актуально, заняття зі скакалкою перевершують велосипед, теніс і плавання!

Отож, у ці вихідні ми розпочинаємо сезон «Спортивних рекордів»-2021 саме зі скакалки. Нагадаємо, що минулорічний рекорд встановила рівнянка Ольга Астаф’єва, здійснивши 105 стрибків за  30 секунд!

Якщо ви готові встановлювати власні рекорди стрибків через скакалку, або ж навіть перевершити минулорічний – долучайтесь до участі в онлайн події самостійно, разом з друзями, чи всією сім’єю.

Щоб взяти участь у конкурсі необхідно:

- вподобати сторінку Спорт для всіх Рівненщини у соціальній мережі «Фейсбук»;

- поширити цей допис на своїй сторінці з позначкою «Публічно»;

- відзняти 30-ти секундне відео з виконанням стрибків через скакалку та           з 8 по 11 січня (до 10.00 години) розмістити його у події «Спортивні рекорди. Скакалка» на сторінці «Спорт для всіх Рівненщини» у соціальній мережі «Фейсбук», зазначивши прізвище виконавця рекорду та населений пункт.

Від одного учасника приймається лише одне відео?! Підсумки будуть висвітлені 11 січня 2021 року.

Детальніше: https://sportforall.rv.ua/?page=3&article=2276