Підсумки проведення І туру ХVІІІ конкурсу-ярмарку педагогічної творчості серед педагогів закладів освіти Мирогощанської сільської ради

Дата: 01.03.2021 11:52

У відділі освіти Мирогощанської сільської ради підведені підсумки І туру ХVІІІ конкурсу-ярмарку педагогічної творчості.

Цьогоріч педагоги закладів освіти громади презентували свій досвід та творчі здобутки у номінаціях: «Дошкільна освіта», «Початкова освіта», «Спеціальна освіта», «Фізика», «Географія», «Економіка», «Математика», «Інформатика», «Інформаційні технології в освітньому процесі», «Мистецтво».

На розгляд експертної комісії було представлено 30 робіт.

Оцінка творчих напрацювань здійснювалась  за такими критеріями:

- актуальність авторської розробки, ступінь новизни запропонованих підходів;

-   структурованість, послідовність, доступність, логіка викладу матеріалу;

-   повнота та глибина розкриття теми;

-   практична апробація автором використаних теоретичних аспектів;

-   дидактична, методична компетентність викладення матеріалу;

- дотримання вимог оформлення роботи: наявність анотації, змісту, списку літератури.

Члени комісії відзначили, що переважна більшість робіт педагогів актуальні, цікаві, доступні, відповідають сучасним вимогам.     Теоретичний матеріал розробок  доповнений практичними методиками  для реалізації компетентнісного та діяльнісного підходів в освітньому процесі.

Для участі у ІІ турі ХVІІІ конкурсу-ярмарку педагогічної творчості, який буде проходити на базі  Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, будуть представлені творчі напрацювання переможців І туру:

«Початкова освіта»

І місце – робота Електронний навчально-методичний посібник «Усний рахунок на уроках математики у 3 класі» Онищук Оксани Миколаївни, вчителя початкових класів Листвинської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів;

ІІ місце – робота «Кроссенс абетка для кмітливих» Тарасенко Валентини Миколаївни, вчителя початкових класів Мирогощанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

«Дошкільна освіта»

І місце - Електронний навчально-методичний посібник «Економіка» Голосинюк Ірини Михайлівни, вихователя Мирогощанського дошкільного навчального закладу.

ІІ місце - Електронний навчально-методичний посібник «Зима» Мельничук Людмили Петрівни, вихователя  Мирогощанського дошкільного навчального заклад

«Спеціальна освіта»

І місце  - робота «Акалькулія та дискалькулія (від теорії до практики)» Музики Марії Василівни, Зубко Юлії Василівни, педагогів Мирогощанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

«Мистецтво»

І місце – робота «Скрайбінг – «формула успіху» на уроках мистецтва» Кедись Вікторії Миколаївни, заступника директора з виховної роботи Мирогощанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

«Інформатика»

І місце - Інтерактивний посібник «Scratch–мова програмування» Лінник Олени Миколаївни, вчителя інформатики  Княгининської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів;

ІІ місце – «Формування медіа-грамотності на уроках інформатики» Киричук Наталії Степанівни, Черняк Ганни Петрівни, педагогів  Мирогощанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.