До Дня українського добровольця!

Дата: 14.03.2021 11:42

З метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України, підвищенню суспільної уваги і турботи про учасників добровольчих формувань 14 березня в Україні відзначають День українського добровольця.

З нагоди свята в  Мирогощанській сільській раді відбулася зустріч з координатором відокремленого підрозділу ГО " Об'єднання добровольців" Дубенського району Віталієм Кудіним. Сільський голова Надія ЧУХ привітала усіх добровольців, хто ризикуючи власним життям, з честю та гідністю виконує свій громадянський і військовий обов'язок, мужньо протистоїть агресорам, а також побажала усім сил та здоров'я, злагоди у родинах, миру та спокою на всій українській землі.

Благословенною грамотою та подякою нагороджена волонтерка Нателла Сторожишина, підприємець с. Мирогоща Друга.

Добровольці та волонтери, саме вони були першими, хто став на захист держави. Зі святом Вас! Слава Україні!         Героям слава!